Regulacja i możliwość dopasowania galanterii do potrzeb użytkownika to w przypadku pasków do spodni bardzo istotne kwestie. Proces ten powinien być swobodny i bezproblemowy, co uzależnione jest od jakości i rodzaju zastosowanego zapięcia. W ofercie firmy BELTMAN znajdują się wspomniane, damskie dodatki do odzieży, skórzane i wyposażone w trakcyjną sprzączkę. To nie tylko wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, ale też wyróżniające się stylowym, eleganckim wyglądem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Klamra typu ramka w skórzanym pasku – co warto o niej wiedzieć?

Mimo zmieniających się trendów w modzie dużym zainteresowaniem nadal cieszą się wyroby określane jako klasyczne, w tym galanteria. W przypadku dodatków odzieżowych odnosi się to głównie do typów zapięć w zapięciach do spodni. Oferta marki BELTMAN jest pod tym kątem nie tylko różnorodna, ale przede wszystkim dopasowana do gustu wszystkich osób, dlatego wyroby te są również dostępne w wersji z klamrą typu ramka. Ma ona przeważnie prostokątny lub kwadratowy kształt, a jej wewnętrzna część jest pusta – znajduje się w niej tylko metalowa szpilka.

Jest to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w przypadku stylizacji formalnych. Skórzane paski damskie BELTMAN z klamrą typu ramka będą świetnym uzupełnieniem do eleganckich spodni połączonych np. z marynarką i koszulą biznesową. Oprócz świetnego wyglądu takiej galanterii jej zaletą jest również świetna wytrzymałość. Oczywiście oprócz tego bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, a korzystanie z niej jest wyjątkowo wygodne, co zapewnia zastosowany rodzaj zapięcia.

Dostępne w ofercie BELTMAN damskie paski do spodni z klamrą typu ramka, są idealnym uzupełnieniem codziennych kreacji. Jednak taki dodatek galanteryjny jest bardzo uniwersalny, dlatego doskonale nadaje się również do odzieży eleganckiej, bardziej formalnej. W firmowym sklepie internetowym znajdują się modele skórzane w wielu rozmiarach. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki dobrze prezentują się nawet po długim czasie ich użytkowania. Można je zamawiać online, korzystając z szybkiej dostawy do domu.