Przy dopasowywaniu do konkretnych elementów garderoby skórzanych damskich pasków dobrze jest zwrócić uwagę na rodzaj klamry, w jaki dany model został wyposażony. Dodatkowe elementy różnią się od siebie przede wszystkim wyglądem, ale też sposobem zapięcia czy materiałem, z którego zostały wykonane. W ofercie sklepu internetowego BELTMAN znajdują się wysokiej jakości wyroby ze skóry naturalnej, w których zastosowane zostały m.in. klamry typu blacha.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Czym jest klamra określana jako blacha w pasku do spodni?

Galanteria może spełniać funkcję modnego uzupełnienia konkretnej stylizacji. Niekiedy bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd takich wyrobów mają niewielkie elementy – jeśli chodzi o damskie paski do spodni, to są to ich zapięcia. W szerokim asortymencie BELTMAN takie produkty dostępne są w wersji z klamrą typu blacha. Ma ona najczęściej dość duże wymiary, co sprawia, że jest doskonale widoczna i tym samym stanowi istotny dodatek do wybranej kreacji.

Tego typu skórzane paski damskie są zapinane na specjalny bolec. Ma on okrągłe zakończenie, dzięki czemu wpięcie jest bezproblemowe i jednocześnie solidne. Połączenie skóry naturalnej z metalowymi elementami jest bardzo atrakcyjne wizualnie. W wyrobach galanteryjnych marki BELTMAN klamry typu blacha przygotowane są z wytrzymałych stopów odlewniczych, co przekłada się także na ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatki odzieżowe z takim zapięciem wyróżnia się jednak przede wszystkim świetnym wyglądem, dzięki czemu doskonale nadają się nawet na eleganckie okazje.

Łatwo można dopasować je zarówno do stylizacji codziennych, w których zakłada się np. spodnie z modnego jeansu, jak i formalnych. Paski skórzane wykorzystuje się z powodzeniem nawet do eleganckich strojów biznesowych. Zapięcie w postaci klamry typu blacha jest jednocześnie bardzo funkcjonalne. Warto zapoznać się z ich dokładną specyfikacją – każdy z dostępnych w sklepie internetowym BELTMAN produkt jest opatrzony wysokiej jakości zdjęciami, co ułatwia wybór modelu idealnie dopasowanego do potrzeb.